S P O R T O V E C C H R A S T A V Y 1999/2000
Kategorie I – dívky do 13 let
101. Vejstrková Zuzana atletika přespolní běhy
102. Tichá Nikola atletika krajský přebor - 1.m. přespolním běhu a 3.m. v chůzi
103. Černá Adéla modelář 4x - 1.,1x 2.výk.tř.,přebor ČR-19.m.
104. Kopalová Markéta orientační klub 1.m.oblastní žebříček
105. Gorčicová Barbora orientační klub 3.m.oblastní žebříček
106. Kůtová Kateřina zápas MR - 1.m.
107. Lišková Marcela zápas MR - 6.m.
108. Velechovská Kateřina zápas MR - 7.m.
109. Suchá Petra zápas MR - 3.m.
110. Marková Barbora zápas MR - 2.m.
Kategorie II – chlapci do 13 let
202. Hodaň Dalibor – Malý Martin kolová Euroliga 3. místo
203. Jahoda Lukáš atletika přespolní běhy
204. Vávra Filip atletika přespolní běhy
205. Vokoun Jiří kuželky okresní přeborník 1999
209. Formánek Stanislav modelář 2x 1., 1x 2.,1x3. výkonnostní třída
210. Coufal Jiří modelář 1x 1., 2x 3. výk. tř., přebor ČR-54.m.
211. Rieger Martin modelář 1x 1., 2x 2.,1x3. výkonnostní třída
214. Hradil František modeláí 2x 2. výkonnostní třída
215. Kaše Michal modelář 3x 1., 1x 2. výk. tř., přebor ČR-13.m.
218. Trögler Martin střelba 4.m.Liberecká liga, 8.m. Euroregion NISA
219. Ramirez Jan střelba 6.m.Liberecká liga, 12.m. Euroregion NISA
220. Míšek Jan střelba 7.m.Liberecká liga, 10. m. Euroregion NISA
221. Ramirez Dušan střelba 11.m.Liberecká liga
222. Kraka Lukáš střelba 7.m. Euroregion NISA
223. Kopal Ondřej orientační klub 2.obl. žebříček
233. Koritar Petr orientační klub 9.obl. žebříček
224. až 231. členové družstva mladších žáků, které obsadilo 1. místo v podzimní části OP ročníku 1999/2000
224. Rozmajzl Michal kopaná
225. Kučera Vítek kopaná
226. Koblasa Lukáš kopaná
227. Bartoš Jan kopaná
228. Novák Martin kopaná
229. Kosiewitz Tomáš kopaná
230. Žemlička Karel kopaná
231. Zoul Tomáš kopaná
240. Kollman Vojtěch kopaná Slovan Liberec
241. Eigl Lukáš zápas MR-10.m.
Kategorie III – chlapci do 18 let
301. Fadrhonc Daniel – Rusek František kolová žáci -Mistři ČR, vítězové Českého poháru, Euroliga - 1. místo
302. Havle Roman - Matuškovič Pavel kolová Euroliga - dorost 1. místo
303. Fadrhonc Michal - Matuškovič Pavel kolová MČR - dorost 5. m.
304. Míšek Jan střelba 17.m.Liberecká liga
305. Bejr Filip střelba 13.a 21.m. Lbc.liga
306. Thomas Petr střelba 4. a 6.malor.Manušice
307. Horáček Ondřej orientační klub 1.MČR družstev, 2.MČR štafet,4.MČR Dlouhá trať
308. Doležal Roman kopaná
309. Junek Michal kopaná Slovan Liberec-extraliga dorostu
311. Řehořek Jan volejbal Liberec
312. Drzymala Lukáš zápas MR-5.m. junioři
313. Fejfar Miroslav zápas MR-9.m. junioři
314. Dlabola Lukáš zápas MR- 2.m. žáci
315. Šafařík Petr zápas MR-3.m. žáci
324. Perný Martin zápas MR- 2x2.m.+5.m. žáci
325. Liška Pavel zápas MR-4.,9.,15.m. žáci
316. Hanuš Lukáš zápas MR-6.,7.m. žáci
317. Sachek Taras zápas MR-2x9.m. žáci
318. Caletka Jan modelář 2x1. výk.třída
319. Gister Jan modelář 1. A3. Výk. třída
Kategorie IV – dívky a ženy
401. Kašková Barbora orientační klub 1. žebříček Čechy
402. Kašková Kateřina orientační klub 9.MČR Noční OB
403. Krupková Lenka orientační klub 14. žebř. Čechy, 8 obl. žebř.
404. Šaffková Kateřina orientační klub 2. obl. žebř.
405. Vokounová Jana kuželky okresní přebornice 1999
406. Stahoňová Iva zápas MR-3.m. ženy,1.m.juniorky
407. Pradeová Petra zápas MR-2.m. ženy, 2.m.juniorky
408. Balážová Lucie zápas MR-5.m. kadetky
409. Třísková Tereza zápas MR-3.m. kadetky,2.m.žákyně
410. Kleinhamplová Vendula zápas MR-1.m.žákyně
411. Dítětová Adéla zápas MR-2.m.žákyně
412. Stahoňová Šárka zápas MR-1.m.žákyně
413. Pálová Nikola zápas MR-7.m.žákyně
414. Šafaříková Veronika zápas MR-3.m.žákyně
415. Skálová Lucie zápas MR-2.m. ženy ,1.m.juniorky
Kategorie V – muži
501. Brodský Tomáš – Celler Martin kolová mezinárodní turnaj SRN 3. m., 2.m. o postup do 2.ligy
502. Havle Roman – Mácha Petr kolová 2. místo Euroliga
503. Brodský Tomáš - Havle Roman kolová mezinárodní turnaj SRN 3.m.
504. Tichý Radek atletika –chůze Evropský mítink na 100 km - 11.m.,MČR štafet na 20 km, 2-m.
505. Klinger Petr střelba 16.m. Liberecká liga, 22.m. Euroregion Nisa
506. Rajnoha Josef střelba 35.m.Liberecká liga
507. Oszlik Julius střelba 8.m. Liberecká liga,26.m.Euroregion
508. Bradna Václav orientační klub Misrovství světa juniorů-40.m. LOB, MČR - 3.m.LOB
509. Horáček Michal orientační klub Misrovství světa -8.m. štafety,14. Krátká trať, 26.m. klasika,MČR - 1. Horský OB, 2. klasika,12.Akad.MS,9.MČR,10. žebříček ČR
510. Polák Jaroslav orientační klub MČR -8.m. horská kola, 12.m. krátká trať,3.m. štafety,10. žebříček ČR
511. Janáček Libor kopaná 1.liga Bohemians Praha
512. Cinibulk Miroslav stolní tenis kvalifikován na OH 2000 v Sydney tělesně postižených
Kategorie VI – cvičitelka
601. Cellerová Miluška Sokol
602. Cellerová Pavlína Sokol
603. Fořtová Kateřina Sokol
604. Hamáčková Věra Sokol
605. Lešková Iva Sokol nácvik skladeb na XIII. Všesokolský slet
606. Paštiková Kateřina Sokol nácvik skladeb na XIII. Všesokolský slet
607. Třešňáková Renata Sokol
608. Trčková Zuzana Sokol
609. Hekelová Gisela jóga
610. Řehořková Iva Sokol
Kategorie VII – trenér
701. Celler Ladislav kolová
702. Tichý Radek atletika
703. Diml Jan modelář
704. Hotovec Jan modelář
705. Holan Petr kopaná ml. žáci 1. m. OP
706. Doležal Jaroslav kopaná dorost 2.m. OP
707. Kollman Jiří kopaná Slovan Liberec
708. Dostál František kuželky
709. Stahoň Alois zápas
710. Kraka Ladislav kopaná FC ROMA
711. Kneys Milan kopaná
Kategorie VIII - kolektivy a družstva
801. ZŠ nám. chlapci atletika 4.m. Pohár rozhlasu
(M.Trakal, F.Rusek, M.Vlaček, J. Brynda, T.Jirousek, T. Sačok, M.Vinš, R.Hájek, T. Chovaňák)
802. ZŠ nám. děvčata atletika 7.m. Pohár rozhlasu
(I.Běhavá, P.Čilová, A.Dítětová, E. Hoření, V. Johnová, Kleinhamplová, Marková, Š. Stahoňová, P. Suchá, Třešňáková, Čiháčková)
803. FC GLORIA kopaná vítěz LIBEREC OPEN
(Milan Sobotka, Franta Vlček, David Vlček, Aleš Vlček, Milan Kučera, Milan Antoš, Franta Veselý, Vojtěch Kroka, Ladislav Badič, Joaquin Gazques)
804. Mladší žáci - TJ SPARTAK kopaná 1. místo okresní pohár
(Michal Rozmajzl, Vítek Kučera, Lukáš Koblasa, Jan Bartoš, Martin Novák, Tomáš Kosiewicz, Karel Žemlička, Tomáš Zoul a další)
805. Starší žáci - TJ Spartak kopaná
806. Dorost - TJ Spartak kopaná 2.m. OP
807. Muži - TJ Spartak kopaná
808. SSK - mládež do 12 let střelba 1.m. Liberecká liga
(Lukáš Kraka, Dušan Ramiréz, Ondra Pavlík a další)
809. Muži - TJ Spartak stolní tenis krajská soutěž
(Martin Dáňa, Ivan Fürbacher, Zdeněk Heinze, Karel Žemlička, Jiří Frýba a další)
Kategorie IX – síň slávy
(za mnohaletou činnost v této kategorii je vítěz trvale zařazen do Síně slávy a proto se již nemůže účastnit dalších ročníků)
901. Doucha Karel kolová
902. Mácha Josef Sokol
903. Čermáková Jarmila Sokol
904. Husák Norbert kuželky
905. Dostál František kuželky
906. Šimerka Václav volejbal
907. Celler Ladislav kolová
908. Stahoň Alois zápas
909. Žďárek Ladislav modelář
910. Horáček Jan turistika