kategorie dívky do 14
let |
1. místo
Jana Valešová |
Orientační běh
- přebornice na klasické trati v Ještědské
oblasti
- 1. místo v oblastním žebříčku JO
- nositelka licence B
- zařazena do výběru JO
- 2. místo na krátké trati na oblastním
přeboru JO |
2.. místo
Denisa Holinská |
Atletika
- olympiáda mládeže 1., 2. místo |
|
kategorie chlapci do 14
let |
1. místo
Jan Košina |
Motocross
- přebor ČR Cross Country 1 . místo
- mistrovství ČR Maxton Adventure Cup 8. místo
- Cross Country vítěz Šumperk, Mšeno
- Kroměříž 2 místo
- Košťálov 3. místo |
2.. místo
Radek Suchý |
Atletika
- olympiáda mládeže OR AŠSK
- 1. místo 60 m
- 1. místo 300 m |
3. místo
Petr Brož |
Orientační běh
- 3. místo na klasické trati při přeboru JO
- 4. místo na krátké trati při přeboru JO
- 2. místo v obl. žebříčku JO
- 3. místo ve West cupu
- zařazen do výběru mládeže v JO |
|
kategorie chlapci do 18
let |
1. místo
Pavel Hradec |
Atletika
- olympiáda mládeže 1. místo
- přeborník na krátké trati v JO
- přeborník na klasické trati v JO
- 2. místo na mezinár. závodech ČR
- vítěz žebříčku B, zisk licence A |
2.. místo
Dalibor Hodaň, Vítězslav Košlík |
Sálová cyklistika
- mistrovství ČR 5. místo
- mezinár turnaj SRN - 2. místo |
3. místo
Martin Malý, Moroslav Bárta |
Sálová cyklistika
- mistrovství ČR 6. místo |
|
kategorie dívky a ženy |
1. místo
Kateřina Kašková |
Orientační běh
- zisk licence A v lyžařském OB
- 2. místo v obl. žebříčku JO
- 3. místo na klasické trati v oblastním
přeboru JO
- 2. místo West Cup (D 21) |
2. místo
Zuzana Šaffková |
Orientační běh
- veteránka v kategorii D 50
- 2. místo na krátké trati na oblastním
přeboru JO
- 1. místo Grand prix Vamberk
- 1. místo na MČR |
3. místo
Barbora Gorčicová |
Orientační běh
- nositelka licence A
- Český pohár smíšených štafet3. místo |
|
kategorie muži |
1. místo
Václav Bradna |
Orientační běh
- 2. místo v klasice na MČR v LOB |
2.. místo
Michal Horáček |
Orientační běh
- 6. místo na ME v Dánsku na klasické trati
- finále světového poháru - Drážďany
5. místo krátká trať
6. místo krátká trať |
3. místo
Libor Buchar |
Motocross
- přebor ČR Cross Country 5 . místo
- mistrovství ČR Enduro 7. místo
- Junioři 5. místo |
|
kategorie cvičitel/ka,
trenér/ka |
1. místo
Kateřina Kašková |
Orientační běh
- dlouhodobá trenérka |
2. místo
Josef rajnoha |
Střelba
- dlouhodobý trenér |
3. místo
Libor Probošt |
Motocross
- trenér motoklubu Chrastava |
|
kategorie kolektivy a
družstva |
1. místo
Karel Žemlička, Pavel Průša, Petr zahradník,
Daniel Martiny |
Stolní tenis
A mužstvo 1. místo 2003/04 krajská soutěž II.třídy |
2. místo
Libor Buchar, Miroslav Janouch, Radek Pabiška |
Motocross
- 20. místo mezinárodní Šestidenní soutěži
v Polsku (neoficiální MS družstev) |
3. místo
Pavel Hradec, Jan Kadlec, Ondřej Vojkůvka,
Jakub Franěk, Jiří Štorek |
Atletika
1. místo okresního kola atletického čtyřboje |
|
kategorie Síň slávy |
1. místo
Daniel Martiny |
Stolní tenis
- za celoživotní činnost |
2. místo
Julius Oszlik |
Sposrtovní střelba
- za celoživotní činnost |
|