V pondělí 12. června 2017v obřadní síni Města Chrastavy proběhlo předávání
cen chrastavským dětem, které se umístily na nejvyšších stupních v této soutěži.
Tato soutěž probíhá již hodně let, ale naše děti se jí poprvé zúčastnily v roce
2015.
Účastní se děti z mateřských škol, základních škol a různých spolků.
Chrastava se může pochlubit opravdu každoroční skvělou účastí a umístěním našich
dětí.
Děkuji všem rodičům, pedagogům a vedoucím spolků za podporu a pomoc dětem při
jejich tvorbě.
Slavnostního předávání cen se za Sbory dobrovolných hasičů zúčastnila paní
Renata Šimíková, krajská starostka SDH LK, paní Daniela Jarischová za okresní
Radu dětí a mládeže Liberec a pan Vladimír Židlický, vedoucí mládeže SDH
Chrastava, za město Chrastava paní Zita Václavíková, místostarostka a pani Ivana
Loučková,vedoucí kanceláře starosty. Děkuji všem za přípravu a realizaci celé
akce.
V soutěži jsou tři kategorie: Literární práce, Digitální technologie a Výtvarné
práce a zde jsou výsledkové listiny jak okresního tak krajského kola:
Vyhodnocení PO očima dětí - 2017
okresního kola
OKRES : L I B E R E C
OSH, které provedlo okresní vyhodnocení : U Náspu 5, Liberec 1, 460 01
Počet zúčastněných dětí celkem : 335
Počet zúčastněných škol celkem : 5
mateřských : 3
základních : 2
středních : 0
Počet zúčastněných SDH celkem : 21
Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží ( DDM, jiné zájmové
kroužky,
občanská sdružení ) :
Vyhodnocení Literárních prací
Kategorie L 1
1. Markéta Brožová, SDH Český Dub, Masarykova 63/III, Č. D. Liberec
Kategorie L 2
1. Jakub Švarc, SDH Český Dub, Masarykova 63/III, Č. D. Liberec
2. Nikola Kydlíčková, SDH Český Dub, Masarykova 63/III, Č. D. Liberec
3. Tina Honsejková, SDH Rozstání, Rozstání 125, Český Dub Liberec
Kategorie L 3
1. Dalibor Heblák, ZŠ Chrastava, nám. 1. máje 228, Chrastava, 46331
Liberec
2. Kateřina Partlová, ZŠ Chrastava, nám.1. máje 228, Chrastava, 46331
Liberec
3. Filip Cesar, ZŠ Chrastava, nám. 1. máje 228, Chrastava, 46331 Liberec
Vyhodnocení Výtvarných prací
Kategorie M 1
1. Eva Šindelářová, MŠ Pastelka, Luční 661, Chrastava, 46331 Liberec
2. Anna Kracíková, MŠ Motýlek, Nádražní, Chrastava, 46331 Liberec
3. Marek Petr, SDH Vratislavice, U tělocvičny 871, Liberec 30, 46011 Liberec
Kategorie M 2
1. Eliška Nebovidská a Ela Rőbisch, MŠ Chrastava, 463 31
Liberec
2. Vítězslav Čihák a Adéla Starhoňová, MŠ Chrastava, 463 31 Liberec
3. Mirek Vostárek, MŠ Pastelka, Luční 661, Chrastava, 46331 Liberec
Kategorie ZŠ 1
1. Eliška Fialová, Nová 1380, Frýdlant, 464 01 Liberec
2. Eliška Dobešová a Nela Iodi, ZŠ Chrastava, nám. 1. máje 228,
Chrastava, 46331 Liberec
3. Barbora Schmidová, ZŠ Chrastava, nám. 1. máje 228, Chrastava, 46331
Liberec
Kategorie ZŠ 2
1. Barbora Karbanová, SDH Paceřice, Paceřice 67, Sychrov, 463 44 Liberec
2. Tomáš Gomola, ZŠ a MŠ Chrastava, Vítkov 69, Chrastava Liberec
3. Pavla Vargová, ZŠ Chrastava, Textilanská 645, Chrastava Liberec
Kategorie ZŠ 3
1. Alexandra Holanová, SDH Krásný Les, Krásný Les 126,Frýdlant, 46401
Liberec
2. Anežka Kopecká, ZŠ Frýdlant, Svatopluka 23, Frýdlant, 46401 Liberec
3. Anna Adámková, ZŠ Chrastava, nám. 1. máje 228,Chrastava, 46331 Liberec
Kategorie ZŠ 4
1. Anna Karla Riedlová, Střelecký vrch 680, Chrastava, ZŠ
Chrastava Liberec
2. Marie Dlasková, SDH Paceřice, Paceřice 102, Sychrov, 46344 Liberec
3. Klára Muchová, ZŠ Chrastava, Nádražní 405, Chrastava, 46331 Liberec
Vyhodnocení PO očima dětí - 2017
krajského kola
OKRES : Česká Lípa
OSH, které provedlo okresní vyhodnocení : Mariánská 215 Česká Lípa
Počet zúčastněných dětí celkem : 737
Počet zúčastněných škol celkem : 18
mateřských : 12
základních : 11
středních :
Počet zúčastněných SDH celkem : 30
Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží ( DDM, jiné zájmové
kroužky,
občanská sdružení ) :
Vyhodnocení
Literárních prací
Kategorie L 3
1. Kateřina Partlová, ZŠ CHRASTAVA, nám. 1. máje Chrastava Liberec
Vyhodnocení Výtvarných prací
Kategorie M 1
1. Eva Šindelářová, MŠ Pastelka, Luční 661, Chrastava 46331 Liberec
2. Sofie Marková ZŠ, MŠ Benešov u Semil, Semily
3. Tomáš Sedláček MŠ Pastelka , Česká Lípa, Česká Lípa
Kategorie M 2
1. Eliška Nebovídská a Ela Robisch, MŠ Chrastava 46331 Liberec
2. Jan Smola, SDH Rokytnice nad Jizerou, Semily
3. Amálie Myslivečková, MŠ Libušina Doksy, Česká Lípa
Kategorie ZŠ 1
1. Eliška Dobešová a Nela Lodi, ZŠ Chrastava,nám. 1. máje 228,
Chrastava Liberec
2. Kristýna Halamová, SDH TĚPEŘE, JBC
3. Eliška Housová ZŠ, MŠ Benešov u Semil, Semily
Kategorie ZŠ 2
1. Pavla Vargová, ZŠ Chrastava, Textilanská 645, Chrastava
2. Diana Svárovská, SDH Velké Hamry, JBC
3. Jana Brožová, ZŠ Jestřebí, Česká Lípa
Kategorie ZŠ 3
1. Anežka Kopecká, ZŠFrýdlant, Svatopluka 23, Frýdlant, 46401 Liberec
2. Martina Žmolíková, SDH Pelešany, Semily
3. Pavel Olič, ZŠ Školní, Česká Lípa, Česká Lípa
Kategorie ZŠ 4
1. Klára Muchová, ZŠ Nádražní 405, Chrastava 46331 Liberec
2. Naboichenko Daryna, ZŠ Školní, Česká Lípa, Česká Lípa
Zita Václavíková
místostarostka
Chrastava 12. června 2017